Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy działający przy Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach zaprasza na organizowane w okresie jesienno-zimowym imprezy sportowe, których celem jest integracja katolickich grup ministranckich i młodzieżowych diecezji ełckiej.

XIV TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJI MŁODZIEŻY
Odbędzie się 24 listopada 2018 r.
w Hali Sportowej w Mikołajkach,

rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10:00.

Uczestnictwo: reprezentacja parafii może liczyć maksymalnie 10 osób (plus 1 opiekun)

Przedział wiekowy: młodzież gimnazjalna i licealna

Uwaga: drużyny muszą być mieszane – na boisku powinny być stale obecne co najmniej dwie dziewczyny lub dwóch chłopców.

Wpisowe turnieju: 50 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)

Zgłoszenia drużyn wyłącznie pisemne – na dołączonych kartach
prosimy przesyłać na adres:
Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy
ul. ks. J. Popiełuszki 1
11 – 730 Mikołajki,

bądź mailem na adres pkrs.mikolajki@gmail.com (w wypadku zgłoszeń mailowych uczestnik przywozi ze sobą wersję papierową zgłoszenia z podpisem i pieczątką parafii)
w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada 2018 r.

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane!

Uwagi:
Zawodnicy posiadają w dniu zawodów ważną legitymację szkolną bądź inny dokument (ze zdjęciem).
Zawodników obowiązują stroje sportowe i obuwie sportowe.
Zawodników obowiązuje chrześcijańska kultura bycia. Opiekun odpowiedzialny jest za swoją grupę.

XIX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MINISTRANTÓW O PUCHAR BISKUPA EŁCKIEGO

Odbędzie się 01 grudnia 2018 r.
w Hali Sportowej w Mikołajkach.
Rozpoczęcie Turnieju Mszą Św. o godz. 900, rozgrywki od godz. 1000.

Uczestnictwo: W zawodach uczestniczą maksymalnie 10-osobowe zespoły (reprezentacje parafii)
chłopców urodzonych w r. i młodszych (szkoła podstawowa)
Wpisowe turnieju: 60 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)
Zgłoszenia drużyn wyłącznie pisemne – na dołączonych kartach
prosimy przesyłać na adres:
Parafialny Klub Rekreacyjno–Sportowy
ul. ks. J. Popiełuszki 1
11 – 730 Mikołajki,

w nieprzekraczalnym terminie do 26 listopada 2016 r.

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane!

Ilość zespołów ograniczona jest względami organizacyjnymi.

Nagrody:
za 3 pierwsze miejsca puchary i nagrody rzeczowe, przewidywane również nagrody dla wyróżniających się zawodników.

Sprawy różne:
Zawodnicy zabierają ze sobą ważne legitymacje szkolne – zawodnik bez legitymacji może zostać wykluczony z rozgrywek, w wyjątkowych przypadkach może skutkować to nawet dyskwalifikacją drużyny!
Zawodników obowiązują stroje sportowe, obuwie sportowe (miękka, jasna podeszwa, niedozwolone są korki i korkotrampki),
Koszty organizacyjne zawodów pokrywa Parafialny Klub Rekreacyjno–Sportowy, koszty przejazdu – zainteresowane parafie.
• Wyżywienie we własnym zakresie.
Zawody te mają jednocześnie status diecezjalnych eliminacji
Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w kategorii szkół podstawowych (ministrantów)

Serdecznie zapraszamy księży, parafie, grupy ministranckie i oddziały KSM do zainteresowania się nasza ofertą i udziału w wymienionych turniejach.

Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Bieg Przełajowy na Dzień Dziecka