XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16.09.2018r.

1. Serdecznie witamy wspólnotę Domowego Kościoła z naszego regionu, po Mszy Św. w salce spotkanie. Dzisiaj po Mszach św. Puszka na Radio Maryja.

2. Poniedziałek, Msza Św. z formularza o Duchu Św. Dzieło Nieustannej Nowenny zaprasza na modlitwę po Mszy Św.

3. Wtorek Msza św. o 17:00 i modlitwa do św. Mikołaja patrona naszej parafii i patrona żeglarzy. Modlimy się w intencjach zostawianych w księdze pamiątkowej.

4. Środa o godz. 17.00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka LSO. O 20:00 zapraszamy mężczyzn na „Kwadrans dla Jezusa”.

5. Czwartek o 17:00 Msza św., Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu do 18:30.

6. Piątek po Mszy o 17:00 spotkanie KSM.

7. Sobota, po Mszy Św. zapraszamy na różaniec prowadzą Koła Różańcowe.

8. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. na 11 krótkie przedstawienie uczniów z naszej szkoły o św. Stanisławie Kostce. W tym dniu taca na potrzeby WSD w Ełku.

9. Można zapisywać się na Stadion Młodych, wyjazd 6 października w Warszawie.