OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Zwykła
21.01.2018r.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan do 26 stycznia. Nabożeństwo Ekumeniczne będzie w późniejszym terminie.

2. Dzisiaj Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy Błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wdzięczności od wnuków.

3. Wtorek parafialne wspomnienie św. Mikołaja Msza i nabożeństwo o godz. 17:00

4. Środa godz. 17:00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. Czwartek – po Mszy św. o 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Sobota Koła Żywego Różańca zapraszają na różaniec na 16:30

7. Szkolne Koło Caritas i Koło Misyjne dziękują za przyjęcie Kolędników Misyjnych zebrane ofiary zostały przekazane na dzieci w Syrii i Libanie.

8. Za tydzień puszka na Radio Maryja i Telewizję Trwam

9. Kolęda:
a. Poniedziałek – 15:00 – Łabędzia 1 blok
b. Wtorek – 15:00 – Ptasia 5
c. Środa – 15:00 – Ełcka
d. Czwartek – 10:00 – Kolonia Tałty
e. Piątek – 10:00 – Kolonia Mikołajki
f. Sobota –

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
14.01.2018r.

1. Poniedziałek Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zaprasza na wspólną modlitwę na 16:30

2. Wtorek parafialne wspomnienie św. Mikołaja Msza o godz. 17:00 i po Mszy św. nabożeństwo.

3. Środa godz. 17:00 Msza św. i po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – kartki z intencjami wrzucamy do skrzynki po prawej stronie kościoła

4. Czwartek – po Mszy św. o 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

5. Piątek – Spotkanie KSM po Mszy Św. o 10.00.

6. Sobota Koła Żywego Różańca zapraszają na różaniec na 16:30

7. Kolędnicy Misyjni ze Szkolnego Koła Caritas będą kolędować w przyszłą niedzielę 14 stycznia na ulicach Kościuszki, Słonecznej i jak zdążą to i innych ulicach od godz. 15:00. A Kolędnicy Misyjni Szkolnego Koła Misyjnego w sobotę 20 stycznia od godz. 13:00 ul. Złotych Kłosów 8, 10, 12, 14.

8. Dzisiaj o 11:00 Msza św. i spotkanie z dziećmi kl. III

9. Kolęda
a. Poniedziałek – 15:00 Złotych Kłosów 2
b. Wtorek – 15:00 Złotych Kłosów 4, 6
c. Środa – 15:00 Złotych Kłosów 8, 10
d. Czwartek – 15:00 Złotych Kłosów 12, 14
e. Piątek – 15:00 Złotych Kłosów 17, 19
f. Sobota – 10:00 Tałty