Ogłoszenie Duszpasterskie

XX Niedziela Zwykła
20.08.2017

1. Dzisiaj taca na Fundusz inwestycyjny naszej parafii.

2. Poniedziałek Grupa Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zaprasza na nowennę o godz. 18:00 i Mszę św. 18:30 w intencji członków grupy.

3. Środa zapraszamy na Nowennę do MB NP po Mszy św. o 17:00.

4. Czwartek po Mszy św. o 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu /od września adoracja będzie trwała do 18:30/ i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Sobota Uroczystość NMP Częstochowskiej o 18:00 Koła Różańcowe zapraszają na Różaniec.

6. Za tydzień puszka na Radio Maryja i Telewizję Trwam.

7. 10 września organizujemy pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu na uroczystości 140-lecia objawień i 50 rocznicy koronacji obrazu MB Gietrzwałdzkiej. Zapisy w zakrystii.

8. Przypominamy o idei trzeźwości w miesiącu sierpniu.

9. W czasie wakacji pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.

10. Wszystkim parafianom oraz turystom, życzymy dobrego wypoczynku.

XIX Niedziela Zwykła
13.08.2017

1. Dzisiaj 13 sierpnia o 19:30 /po Mszy św. o 19:00/ wyruszy procesja fatimska z naszego kościoła do kościoła MB Różańcowej i tam o 20:00 Msza św. na zakończenie procesji. W czasie procesji odmawiać będziemy różaniec.

2. Poniedziałek św. Maksymiliana Marii Kolbego – dzień modlitw za pomordowanych w obozach koncentracyjnych, więzieniach i łagrach.

3. Wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP /MB Zielnej/ – niedzielny porządek Mszy św. Błogosławieństwo ziół i kwiatów. Rocznica Cudu nad Wisłą, Dzień Wojska Polskiego.

4. Środa zapraszamy na Nowennę do MB NP po Mszy św. o 17:00.

5. Czwartek po Mszy św. o 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Sobota o 18:00 Koła Różańcowe zapraszają na Różaniec.

7. Za tydzień taca na Fundusz inwestycyjny naszej parafii.

8. – 10 września organizujemy pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu na uroczystości 140-lecia objawień i 50 rocznicy koronacji obrazu MB Gietrzwałdzkiej. Zapisy w zakrystii.

9. Przypominamy o idei trzeźwości w miesiącu sierpniu.

10. W czasie wakacji pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.

11. Wszystkim parafianom oraz turystom, życzymy dobrego wypoczynku.