XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
21.10.2018r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny taca na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Dzisiaj po Mszy św. po 11:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania grupa 2 o godz. 11:00

3. Nabożeństwa różańcowe które są w dni powszednie po Mszy św. o 17:00 Rozważania różańcowe prowadzą:
a. poniedziałek – Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
b. wtorek Koło Przyjaciół Radia Maryja i Telewizji Trwam
c. środa o 16:30 dzieci a po Mszy św. Kapłani
d. czwartek – Caritas, Akcja Katolicka i Mężczyźni z grupy „Kwadrans dla Jezusa”
e. piątek – KSM, młodzież w tym młodzież do bierzmowania
f. sobota – Koła Żywego Różańca
g. niedziela – różaniec odmawiamy w domu w gronie rodzinnym, sąsiedzkim

4. Wtorek Msza św. o 17:00 i modlitwa do św. Mikołaja patrona naszej parafii. Modlimy się w intencjach zostawianych w księdze pamiątkowej – intencyjnej.

5. Środa o godz. 17.00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zbiórka LSO, a o 20:00 zapraszamy mężczyzn na „Kwadrans dla Jezusa”.

6. Czwartek po Mszy św. o 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Na skarbonach są wyłożone w kopertach kartki na wypominki i Msze św. składkowe, Wypełnione kartki wrzucamy do tych skarbon.

8. Za tydzień w niedzielę Organizowany jest Marsz Świętych. W związku z tym Msza św. z 11:00 przesunięta będzie na 11:30 po niej wyruszamy do kościoła MB Różańcowej tam dołączają się wierni i idziemy przez miasto do Domu Kultury. Marsz Świętych kończy się około godzinną zabawą dla dzieci „Balem Świętych” i poczęstunkiem. Będzie konkurs na najładniejsze przebranie. Można też ze sobą zabrać obrazek ze świętym którego reprezentujemy np. wydrukować go z internetu. Zapraszamy wszystkich a szczególnie rodziny z dziećmi /w tym dzieci komunijne/ Uczestników prosimy też o upieczenie ciasta i przyniesienie do Domu Kultury

9. Wspólnota Różańcowa organizuje w dniach 10-11 listopada dwudniową pielgrzymkę do Lichenia i Torunia z noclegiem w Licheniu i obiadem koszt 170zł zapisy u Pani Urszuli Madej i w zakrystii do 5 listopada.

10. Za tydzień taca na cele Nuncjatury Apostolskiej.