II NIEDZIELA ADWENTU
09.12.2018r.
1. Dzisiaj rozpoczynają się Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii które prowadzi ks. Bogdan Rudnicki ze zgromadzenia Księży Pallotynów trwać będą od niedzieli 09 grudnia do wtorku 11 grudnia Msze św. w poniedziałek i wtorek: 07:00 – Roraty; 10:00 – Tałty; 12:00 – dla dorosłych; 17:00 – dla dzieci; 18:30 – dla dorosłych spowiedź przed i w czasie każdej Mszy św. Gdyby ktoś mógł to prosimy też o ciasto na rekolekcje.

2. Dzisiaj puszka na fundusz pomocy kościołowi na wschodzie. Dzieci klas II i III Szkoły Podstawowej po Mszy św. o 11:00 zapraszam na krótkie spotkanie.

3. Roraty w poniedziałki i wtorki o godz. 07:00 rano, po Mszach św. zapraszamy dzieci do salki katechetycznej na plebanię, będą słodkie bułeczki i ciepła herbata. Roraty w środy i soboty o 17:00. Na roraty zapraszamy z lampionami.

4. Poniedziałek zapraszamy na Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym na godz. 19:00 po ostatniej Mszy św.

5. Środa o godz. 17.00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po mszy zbiórka dla ministrantów. Kwadrans dla Jezusa o godz. 20.00.

6. Czwartek po Mszy św. o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o powołania.

7. Piątek spotkanie KSM.

8. Sobota po Mszy św. o 17:00 różaniec.

9. Są do nabycia świece wigilijne małe po 6zł, kule po 13zł ofiary te przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Opłatki ofiary za nie przeznaczone są na ogrzewanie kościoła. KSM rozprowadza kartki świąteczne i pierniki, SKC sianko wigilijne.

10. Zbiórka Żywności. W sobotę 15 grudnia od 09:00 do 17:00 Caritas będzie zbierać żywność i inne artykuły gospodarstwa domowego np. chemiczne, czy świąteczne w Delikatesach Centrum przeznaczone będą dla potrzebujących z naszej parafii. Gdy coś ofiarujemy potrzebującym to puste miejsce przy stole wigilijnym nie będzie tylko zwyczajem czy tradycją.

11. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa II.