Ogłoszenie Duszpasterskie

XXIX Niedziela Zwykła
22.10.2017

1. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11:00 uczniowie Szkoły Podstawowej z Mikołajek przedstawią montaż słowno-muzyczny z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

3. Przez cały październik zapraszamy na różaniec w kościele w dni powszednie o godzinie 16.30. Na cały tydzień z racji Tygodnia Misyjnego są przygotowane rozważania tajemnic różańcowych, prowadzący mogą zgłosić się po nie do zakrystii.
a. poniedziałek – Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
b. wtorek – dzieci i młodzież
c. środa – kapłani
d. czwartek – Koło Przyjaciół Radia Maryja
e. piątek – Caritas
f. sobota – Koła Żywego Różańca
g. niedziela – różaniec odmawiamy w rodzinach.

4. Środa – nowenna do MBNP połączona będzie z różańcem o 16:30.

5. Środa zbiórka ministrantów o 18:00 zapraszamy również nowych kandydatów na ministrantów szczególnie z klas III i IV szk. podstawowej.

6. Czwartek po Mszy św. o 17:00 do 18:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Na skarbonie po prawej stronie przy wyjściu z kościoła leżą kartki na wypominki i Mszę św. składkową i tam wrzucamy wypisane kartki.

8. W przyszły wtorek 31 października Organizujemy Marsz Świętych z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych, początek o 10:30 przy naszym kościele, zapraszamy wszystkie dzieci najlepiej w przebraniach za świętych do udziału i prosimy rodziców i dziadków o pomoc jak również o upieczenia ciasta dla naszych świętych.