Parafialny Zespół Caritas przy Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach

5. Elżbieta Połeć Mróz
  6. Alicja Morgaś

Plan pracy na rok 2017/2018

1. Na 25 lecie Caritas Diecezji Ełckiej – Caritas Parafii św. Mikołaja ufundowała wyprawkę dla niemowlaka w skład której weszły ubranka, kocyk, kosmetyki, zabawki i różne drobiazgi.

2. na ślubowanie pierwszaków ofiaruje cukierki.

3. Caritas organizuje co roku zbiórki żywności dla osób ubogich przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocą.

4. W okresie letnim finansuje wyjazd dzieci na letni wypoczynek.

5. 8 października zbiera ofiary na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W trzecią niedzielę października 15.10.2017r. o godz. 15:00 organizuję modlitwę na cmentarzu za zmarłych pracowników oświaty.

7. Przygotowuje paczki dla dzieci na zakończenie rorat. z okazji święta patronalnego św. Mikołaja.

8. w II piątek miesiąca prowadzi modlitwę za rozbite małżeństwa, uwikłanych w nałogi, biednych i potrzebujących.

9. W lipcu współorganizuje Festyn Parafialny – Akcja św. Krzysztofa.

10. Grupa bierze czynny udział we wszystkich uroczystościach i akcjach parafialnych.

17 marca 2018r Zorganizowana była zbiórka żywności dla osób potrzebujących pomocy.

Dziękujemy dzieciom Oli Terlik,Mai Januszkiewicz, Kasi Kunasz, Zuzi Lis, Paulinie Gajownik, Marice Stoińskiej Tam, Zuzi Orzoł, Oli Kuzyk,Patrycji Walczak, Julii Stefańskiej, Oliwii Witkowskiej, Marysi Prusinowskiej, Wiktorii Osowieckiej, Oli Bielskiej, Mai Wilan, Wiktorii Macierzewskiej, Magdzie Kochańskiej, Amelce Dziczek, Kubie Rybakowi, Antkowi Kwaśniewskiemu, państwu Barbarze i Kazimierzowi Korwek oraz pracownikom „Delikatesów Centrum” za umożliwienie przeprowadzenia świątecznej zbiórki żywności dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom.
Bóg zapłać.