CARITAS

5. Elżbieta Połeć Mróz
  6. Alicja Morgaś

Plan pracy na rok 2017/2018

1. Na 25 lecie Caritas Diecezji Ełckiej – Caritas Parafii św. Mikołaja ufundowała wyprawkę dla niemowlaka w skład której weszły ubranka, kocyk, kosmetyki, zabawki i różne drobiazgi.

2. na ślubowanie pierwszaków ofiaruje cukierki.

3. Caritas organizuje co roku zbiórki żywności dla osób ubogich przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocą.

4. W okresie letnim finansuje wyjazd dzieci na letni wypoczynek.

5. 8 października zbiera ofiary na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W trzecią niedzielę października 15.10.2017r. o godz. 15:00 organizuję modlitwę na cmentarzu za zmarłych pracowników oświaty.

7. Przygotowuje paczki dla dzieci na zakończenie rorat. z okazji święta patronalnego św. Mikołaja.

8. w II piątek miesiąca prowadzi modlitwę za rozbite małżeństwa, uwikłanych w nałogi, biednych i potrzebujących.

9. W lipcu współorganizuje Festyn Parafialny – Akcja św. Krzysztofa.

10. Grupa bierze czynny udział we wszystkich uroczystościach i akcjach parafialnych.