Turniej Piłki Siatkowej

Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy działający przy Parafii św. Mikołaja w Mikołajkach zaprasza na organizowane w okresie jesienno-zimowym imprezy sportowe, których celem jest integracja katolickich grup ministranckich i młodzieżowych diecezji ełckiej.

XIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Odbędzie się 11-go listopada 2017 r. w Hali Sportowej w Mikołajkach, rozpoczęcie o godz. 10:00.

Uczestnictwo: reprezentacja parafii liczy maksymalnie 10 osób (plus 1 opiekun)

Przedział wiekowy: młodzież gimnazjalna i licealna – rocznik 1999 i młodsi.

Uwaga: drużyny mieszane – na boisku stale obecne co najmniej dwie dziewczyny

Wpisowe turnieju: 50 zł (od drużyny, płatne w dniu zawodów)

Zgłoszenia drużyn wyłącznie pisemne – na dołączonych kartach wysłanych mailem do parafii
prosimy przesyłać na adres:
Parafialny Klub Rekreacyjno – Sportowy
ul. ks. J. Popiełuszki 1
11 – 730 Mikołajki,

bądź mailem na adres pkrs.mikolajki@gmail.com (w wypadku zgłoszeń mailowych uczestnik przywozi ze sobą wersję papierową zgłoszenia z podpisem i pieczątką parafii)

w nieprzekraczalnym terminie do 05 listopada 2017 r.

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane!

Uwagi:
Zawodnicy posiadają w dniu zawodów ważną legitymację szkolną bądź inny dokument (ze zdjęciem).
Zawodników obowiązują stroje sportowe i obuwie sportowe.
Zawodników obowiązuje chrześcijańska kultura bycia. Opiekun odpowiedzialny jest za swoją grupę.